Domácí násilí

Domácí násilí 009

17. května 2014 v 14:25 | Uke-chan
Taak další dílek dopsán :) Snažila jsem se aby byl trošku delší tak to snad pujde aspoň malinko poznat. Taky jsem chtěla aby už bylo taky po nějaké době yaoi takže v tomhle dílku se ho trochu dočkáte :) Doufám že se do toho moc nezamotáte, bude tam potom FLASHBACK, kterým bude začínat i další díl :) Tak snad to nějak poberete :D :) Opět koment s názorem velice potěší :) Budu ráda i za kritiku :)

Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu + překvápko :3
Upozornění: yaoi
Beta: Aka-chan, Samuel, Eliška

Domácí násilí 008

9. května 2014 v 21:13 | Uke-chan
Tak a je to tu, očekávaný díl povídky !!! Nyah, jsem tak ráda že se mi to konečně povedlo :3 Ovšem tenhle díl stojí za starou belu, protože jsem trošku pozapoměla pointu příběhu a plánované pokračování, takže pokud to bude mimo tak se omlouvám... Předem upozorňuji že to vážně není nic světoborného a v dnešním díle se yaoi zrovna nedočkáte. Taky se omlouvám za délku, ale píšu po delší době takže se do toho musím opět dostat. Doufám že jste mi ještě někdo zůstali věrni a navštívíte můj blog a posoudíte další dílek^^ Těším se na vaše názory. Tak a teď už si jen užívejte napjatou atmosféru^^ Ale ne, kecám, snad u toho neusnete :)) Zanechat komentík potěší :)

Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu
Upozornění: yaoi (v tomhle díle bohužel)
Beta: Aka-chan + Klára, Míša, Eliška (je jich více protože jsem potřebovala posoudit od více lidí jestli vás to úplně neznechutí xD)

Domácí násilí 007

24. srpna 2013 v 19:53 | Uke-chan
Minna stal se zázrak :D Napsala jsem další část povídky^^ Yay :3
Minulá část byla celkem krátká, takže jsem se snažila vám to v téhle vynahradit :) Doufám že se vám bude tahle část líbit a necháte pod článkem komentík s názorem^^ :3
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu
Upozornění: yaoi ( v tomhle díle se ho ale moc nedočkáte )
Beta: Aka-chan^^ opět arigato :)

Domácí násilí 006

18. července 2013 v 21:06 | Uke-chan
Tak tady máte další díl povídky :) Eto...že bych z toho byla zrovna nadšená to se říct nedá, tahle kapitola je taková divná :D A krátká xD No ale posuďte sami :)
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu, KibaSasu
Upozornění: yaoi, rejp

Domácí násilí 005

15. července 2013 v 23:20 | Uke-chan
Tak tady máte další část povídky :) Ale varuju, tenhle díl se obzvlášť nepovedl :P A je to asi trošku kratší než jindy :D Gomen, víc ze sebe prozatím nevydám :D
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu, KibaSasu
Upozornění: yaoi, rejp

Domácí násilí 004

11. července 2013 v 12:11 | Uke-chan
Nezabíjejte mě prosím xD Já už tam práskám páté přes deváté, vážně pochybuju že se to bude někomu líbit :D Ale co, zkusit se má všechno, vy jste chtěli pokračování :P :D Jop, a ještě pořád je to kousek FLASHBACKU :D
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu
Upozornění: Shonen-ai, yaoi

Domácí násilí 003

6. července 2013 v 23:07 | Uke-chan
Tááák tady máte další pokračování povídky :) Btw kdyby někdo zapoměl, tohle je pořád součást FLASHBACKU ;)
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu, KibaSasu
Upozornění: náznak Shonen-ai, yaoi

Domácí násilí 002

1. července 2013 v 14:32 | Uke-chan
Táák tady máte pokráčko :P A koment s vaším názorem by opravdu neuškodil :) Potřebuji vědět jestli má cenu psát dál, jestli to vůbec někdo čte :)
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu, KibaSasu
Upozornění: Shonen-ai, yaoi

Domácí násilí 001

1. července 2013 v 14:31 | Uke-chan
Tak, kdo si přečetl recenzi, ví oč jde. Kdo si to nepřečetl buď si nevšiml nebo prostě nechtěl, nechte se překvapit co se bude dít :)
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu
Upozornění: Shonen-ai, yaoi

 
 

Reklama