Květen 2014

Yuu !! Obrázky na přání ??

18. května 2014 v 13:44 | Uke-chan |  Deníček
Takže, dojdu dnes ráno na blog, přihlásím se, jako vždy se mi ukáže "Nový článek". Nemám co napsat, tak jdu kouknout na statistiky. A málem mi vypadly oči z důlků !! :3 "Včera váš blog navštívilo 43 lidí" "Nejčtenější články: Domácí násilí 009 (35)" :3
Tééda :3 To jste mě moc moc potěšili :3 Doufám aspoň že když už jste sem vlezli, že se vám blog aspoň trochu libí :) A za to jak jste na mě hodní, si PIŠTE DO KOMENTÁŘE OBRÁZKY NA PŘÁNÍ :) Každému se pokusím jeho přání splnit^^

Domácí násilí 009

17. května 2014 v 14:25 | Uke-chan |  Domácí násilí
Taak další dílek dopsán :) Snažila jsem se aby byl trošku delší tak to snad pujde aspoň malinko poznat. Taky jsem chtěla aby už bylo taky po nějaké době yaoi takže v tomhle dílku se ho trochu dočkáte :) Doufám že se do toho moc nezamotáte, bude tam potom FLASHBACK, kterým bude začínat i další díl :) Tak snad to nějak poberete :D :) Opět koment s názorem velice potěší :) Budu ráda i za kritiku :)

Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu + překvápko :3
Upozornění: yaoi
Beta: Aka-chan, Samuel, Eliška

Domácí násilí 008

9. května 2014 v 21:13 | Uke-chan |  Domácí násilí
Tak a je to tu, očekávaný díl povídky !!! Nyah, jsem tak ráda že se mi to konečně povedlo :3 Ovšem tenhle díl stojí za starou belu, protože jsem trošku pozapoměla pointu příběhu a plánované pokračování, takže pokud to bude mimo tak se omlouvám... Předem upozorňuji že to vážně není nic světoborného a v dnešním díle se yaoi zrovna nedočkáte. Taky se omlouvám za délku, ale píšu po delší době takže se do toho musím opět dostat. Doufám že jste mi ještě někdo zůstali věrni a navštívíte můj blog a posoudíte další dílek^^ Těším se na vaše názory. Tak a teď už si jen užívejte napjatou atmosféru^^ Ale ne, kecám, snad u toho neusnete :)) Zanechat komentík potěší :)

Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu
Upozornění: yaoi (v tomhle díle bohužel)
Beta: Aka-chan + Klára, Míša, Eliška (je jich více protože jsem potřebovala posoudit od více lidí jestli vás to úplně neznechutí xD)