Domácí násilí 007

24. srpna 2013 v 19:53 | Uke-chan |  Domácí násilí
Minna stal se zázrak :D Napsala jsem další část povídky^^ Yay :3
Minulá část byla celkem krátká, takže jsem se snažila vám to v téhle vynahradit :) Doufám že se vám bude tahle část líbit a necháte pod článkem komentík s názorem^^ :3
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu
Upozornění: yaoi ( v tomhle díle se ho ale moc nedočkáte )
Beta: Aka-chan^^ opět arigato :)"Tak, co si dáš?"
"Máme ještě rýžové koule a rajčata?" koukl jsem na něj jako andílek, jako neviňátko. Oba jsme ale věděli, že nevinost jsem už dávno ztratil a andílkem mě taky nejde nazývat.
Itachi chvíli šmátral v ledničce a pak vytáhl talířek na kterém byly rýžové koule a dal je do mikrovlnky. Máma vždycky říkala že jídlo je nejlepší teplé. Mezitím si vytáhl misku s rajčaty a nakrájel je na malé kousky. Pak vytáhl rýžové koule z mikrovlnky, přidal k nim rajčata a položil to přede mě.
"Arigato, niisan." Opět jsem nahodil svůj roztomilý kukuč alá hodný beránek a dal se do jídla.

"Tak co? Chutnalo?" Zeptal se mě bráška když jsem dojedl obsah svého talířku.
Horlivě jsem mu začal ještě s plnou pusou přikyvovat. Itachi si vzal ode mě prázdný talíř, dal ho do myčky a zase mě vyzvedl do náruče. Chtěl jsem protestovat, ale Itachi mě umlčel jemným polibkem. Ovinul jsem ruce okolo jeho krku a nechal se odnést do jeho pokoje.
"Co si myslíte že tady vy dva děláte?!"
Oba dva jsme sebou trhli a otočili se za hlasem.
"Ta-tati..." nedokázal jsem ze sebe nic rozumného vypravit. Kso. Co teď?
"Sasuke spadl a má něco s nohou tak jsem..."
"Co si, kurva, myslíte že děláte?!"
"Tati...ty jsi...opilý?"
Chvíli jsme na sebe s Itachim koukali a pak se podívali na tátu. Vrávoravým krokem se blížil k nám. Jasně. Je opilej!
Došel až k nám, chytl mě za zápěstí a trhl se mnou. Trhl se mnou tolik, že jsem se hlavou bouchl o protější stěnu. Chytl jsem se za hlavu a schoulil do klubíčka. Ta ostrá bolest projela celým mým tělem. Najednou se mi zatmělo před očima a dál si nepamatuju nic.

~Mezitím (z pohledu Itachiho)
"Co si SAKRA myslíš že děláš?!" poprvé v životě jsem na něj zvýšil hlas. Nikdy jsem si nic takového nedovolil, ale teď to vážně přehání. Sasukemu nikdo ubližovat nebude! A kdo na něj jen vztáhne ruku bude toho hořce litovat. Ikdyž jde o mého otce.
"Takhle se mnou mluvit nebudeš!" Očividně mi chtěl jednu vrazit ale nepovedlo se mu to. Jakmile se napřáhl, spadl na zem.
"Vypadni! Vypadni! Vidíš co z tebe zbylo?! Si ubožák! Kdyby tohle máma viděla. Vypadni a už se přede mnou nikdy neukazuj! Jestli ještě někdy vztáhneš ruku na Sasukeho, přísahám že pujdu na policii a všechno nahlásím!! Budeš v hajzlu!! Šmejde!!"
Všechno jsem to ze sebe tak najednou vyhrkl. Ani nevím jak. Šlo to nějak samo. Až teď, když jsem se začal uklidňovat, jsem si všiml že Sasuke leží na zemi.
"Sasuke!! Sasuke!! Prober se,no tak Sasuke!!...Za tohle mi zaplatíš!! Vidíš co si mu udělal?! Jestli se mu stalo něco vážnýho, tak za to zaplatíš!!"
Rozeběhl jsem se i se Sasukem v náručí k domovním dveřím, kde jsem si rychle nazul boty které byly co nejblíž, vzal klíčky z věšáku a jel se Sasukem do nemocnice.~

Co se to děje? Ležel jsem nejspíš na nemocničním pokoji. Vedle mojí postele stáli doktor a můj bráška. O něčem se bavili ale já jejich hlasy slyšel jen vzdáleně.
"Už se probouzí." pohlédl na mě doktor když jsem se snažil zvednout víčka.
"Sasuke! Jak ti je?"
"Bolí...bolí mě hlava."
"Dobré ráno, Sasuke..." pronesl ke mě doktor. Zdál se jako sympatický mladý muž. "...jak se cítíš? Pamatuješ si, co se stalo?"
"Jo, pamatuju, všechno. Niisan? Já mám žízeň."
Itachi se pousmál a podal mi ze stolku skleničku vody. Jakmile jsem se pro ni chtěl natáhnout, projela mnou ostrá bolest. Úplně jsem zapoměl že mám něco s rukou. Teď jsem ji měl obvázanou a strašně mě to pálilo.
"Sasuke, doktor říkal že prý máš ošklivě pohmožděnou ruku. Musíš ji teď mít v klidu."
Bóže, co jsem komu udělal? Pravá ruka v háji. Super. Přijdu si jak mrzák. Hm, počkat. Já jsem mrzák. Natáhl jsem tedy pro sklenku druhou ruku a napil se.
"Arigato. Niisan? Kdy můžu jít domů?"
Než mi stačil Itachi odpovědět, vložil se do toho doktor.
"Pokud nenastanou žádné komplikace, pustíme tě odpoledne domů. Ale ještě před tím si k tobě přijdou popovídat páni policisti a jedna paní ze sociálního. Přesně nevím co se u vás doma děje, ale tvé pohmožděniny nejsou zrovna hezké a jestli ti takhle opravdu ubližuje tvůj otec tak by se s tím něco dělat. Sasuke, pro tvé dobro, slib mi že jim řekneš vše, co budou chtít ano? Ničeho se neboj, vše bude v pořádku." Doktor i s mým bratrem zmizeli za dveřmi pokoje.
Cože? Ze sociálky? NE! To by...znamenalo že bych musel jít pryč? Nikdy! Ne! Prostě ne! Od Itachiho nikdy! Do očí se mi hrnuly slzy. Co když teď ztratím to nejcennější co mám?
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 uzumaki-itachi uzumaki-itachi | E-mail | Web | 24. srpna 2013 v 20:19 | Reagovat

:OM Fugaku ty šmejde!! -_- :D úžasné :33

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 25. srpna 2013 v 9:57 | Reagovat

Zajímavé ,jsem zvědavá co se stane  příště. Jinak ta dedukce doktora je dost nereálná, asi ve skutečnosti by se do toho tak moc nemíchal, ale nevadí, v povídce je všechno možné :-)

3 Adéla Adéla | E-mail | 31. října 2013 v 17:39 | Reagovat

Pokračuj rychle! Jak jak to dopadne? Co bude se Sasukem? a co Itachi? Zabije už někdo Kibu? A zkončí ten šmějd Fugaku v kriminále? PIŠ PIŠ PIŠ PIŠ!!!!! rYCHLE JE TO KRÁSA!!

4 SasuKe SasuKe | Web | 18. listopadu 2013 v 7:51 | Reagovat

Tak tenhle díl se mi líbil víc než předchozí. V podstatě taky asi shrnoval stejný časový úsek, jako tech šest předchozích a děj byl o dost zajímavější. Doufám, že budeš pokračovat. :-)

5 UnWanted UnWanted | 9. ledna 2014 v 2:43 | Reagovat

Počkej, to jako už nepíšeš? O_O  O_O

6 Kutaki Kutaki | Web | 25. ledna 2014 v 22:53 | Reagovat

další dílek je to úžasný

7 Uke-chan Uke-chan | 1. února 2014 v 23:40 | Reagovat

[5]: Gomen, ale poslední dobou opravdu nepíšu :/ Jelikož mám dost práce se zvládáním školy, která pro mě byla teď hodně důležitá, bohužel jsem neměla čas :/ V nejbližší době se pokusím najít si čas a napsat pro vás další dílek :) Budu se snažit abych byla schopná ho sem nejpozději o jarních prázdninách dát :) Ještě jednou gomen.. :/

8 EmoSam EmoSam | 10. května 2014 v 0:05 | Reagovat

Úplně totálně boží... jako to je neuvěřitelný... ještě než jsem se dostal k tomu, že má něco s rukou tak mě rozbolelo pravé zápěstí, chvilku jsem s ním tak různě hýbal, nevěděl jsem, co jiného dělat a mezitím četl dál, když jsem zjistil, že u Sasukeho je to taky pravá, už jsem tomu nemohl uvěřit, asi to prožívám až moc... ale tohle byla normální předpověď XDD že bych se do toho až tak vžil XDD

9 Ája Ája | Web | 18. května 2014 v 18:10 | Reagovat

Ne... Fugaku, ne... já ho mám tak ráda, takhle mu ničit charakter :D, ale je to zajímavé, jsem zvědavá, jestli od sebe Ityho a Sasíka oddělí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama