Velikonoce v Konoze

1. července 2013 v 14:25 | Uke-chan |  Jednorázovky
Každého by určitě zajímalo, jak se vlastně v Konoze slaví Velikonoce a jestli je vůbec slaví. No jistě, že ano. Přece nemůžou nechat děti i ostatní přijít o tak výjmečné svátky...Malá ukázka jak Velikonoce v Konoze probíhaly tento rok.Tak, a jsou tu Velikonoce. Den, kdy se všechny Konožanky zamykají doma a na balkóně mají nachystané hrnce s vodou. Den kdy si každý kluk u Konožského jezera natrhá vrbové proutí a těší se jak holkám zmaští zadky. Tento rok to ale bude o něco jiné. Ještě před zahájením tohoto šílenství se bude konat soutěž "POMLÁZKA NO JUTSU". To znamená, že každý ninja co si udělal pomlázku s ní bude muset předvést nějakou techniku. Ninjové z celé vesnice (geninové, chuuninové a dokonce i jouninové) trénovali na tuhle soutěž celý rok. V sále sídla Hokage se už všechno chystalo. Stoly pro porotu, tribuny, popřípadě lékařský tým...


Tak, a je to tady. Odbilo 9 hodin ráno a sál se pomalu začal plnit dívkami, které chtěly vidět jak se jejich idolům bude dařit, a ostatními občany. Zpoza závěsu vyšel muž s vlasy v culíku, milým úsměvem a jizvou na nose. Ano, byl to Iruka-sensei !!
"Ahoj, dobrý den všichni !! Vítám vás na letošní nové soutěži "POMLÁZKA NO JUTSU". Tak se pohodlně posaďte, poroto, nachystejte si seznam účastníků a můžeme začít !!...Naše porota je pro letošek složená z naší velectěné Godaime-Hokage, jednoho ze 3 sanninů Jiraiy-sama, a..."
Všem v sále se zatajil dech.
"O...O...Orochimaru... ?"
"Čau, né ? To se nemůžu dojít podívat jaké ubožáky tu máte ?"
"Není tohle nějaká chyba ? On..on...vážně..?" Iruka se zmateně ptal Godaime.
"Proč ho sem nepozvat, aspoň to bude trošku zajímavější."
"Ale, ale..." Iruka byl značně zneklidněný.
"Buď v klidu, všechno bude OK." utěšili Iruku Jiraiya a Tsunade.
Iruka se trošku uklidnil a pokračoval v proslovu: "Dobře...ehm...tak tedy...porota se bude skládat z našich 3 legendárních sanninů. A soutěžící kteří se zúčastní ? Tady jsou..!!"

Zpoza závěsu začali vycházet jeden po druhém nijnové s pomlázkami v ruce. Všechny dívky začaly ječet, když spatřily, že soutěží i Sasuke. Kromě Sasukeho se účastní i Akimichi Chouji, Uzumaki Naruto, Nara Shikamaru, Hatake Kakashi, Aburame Shino, Inuzuka Kiba, Sarutobi Asuma, Rock Lee, Hyuuga Neji, Saii a Maito Gai. Postavili se do řady a Iruka začal losovat pořadí.
"Tak..kdopak asi bude první šťastlivec ?...Hm...(kouká na losovací tabuli a..) STOP !! Prvním soutěžícím je...Rock Lee !!"
"Uóóó, jóó !! Sílou mládí do toho !!"
Lee vlítl na předem nachystaný plácek, zaujmul postoj... Všichni napjatě čekali, co si asi někdo jako Lee mohl připravit. Lee vyhodil pomlázku do vzduchu a při jejím dopadu udělal KONOHA SENPUU. Pomlázka vyletěla znovu do vzduchu a její mašle se roztočily tak, že nevím jak se to povedlo ale vytvořily jednu velkou, barevnou květinu. Jakmile se květina vytvořila, použil Lee OMOTE RENGE (přední lotos) a jak květina dopadla, rozlětěla se na několik malých kytiček, které vletěly do publika."WOOOW !!" Celý sál údivem tleskal, taková nádhera !! Lee dostal od poroty 27 bodů a šel se posadit.

"Wow, to byl úžasný výkon !! Teď už ale k dalšímu soutěžícímu a tím je...Nara Shikamaru !!"
"Achjo, to bude otrava." povzdechl si Shikamaru.
Tyhle slova ale naštvaly Akamara, který se na to strašně těšil. Vystartoval po Shikamarovi, rozkousal mu pomlázku a ještě k tomu ho kousl do ruky.
"Doost !! Kibo, Akamaru, jste mimo hru !! Tohle je vážné porušení pravidel. Bohužel musím vyřadit i tebe, Shikamaru. Bez pomlázky soutěžit nemůžeš."
Tak se teda ti 3 odebrali k Leemu a porota si je vyškrtla ze seznamu. Iruka se koukl na zem kde byl zbytek Shikamarovy pomlázky a pár kapek krve.
"No, řekl bych že si dáme malou přestávku. A ukliďte to tu někdo !!"
Na pódium se rozběhla úklidová četa a v mžiku bylo uklizeno.

Po chvíli...
"Ták lidi, konec přestávky. Během té malé pauzy jsem stihl rozlosovat všechna pořadí. Takže na scénu přijde...Uchiha Sasuke !!"
Všechny holky začly ječet, ale podle výrazu co měl Iruka i Sasuke pochopily, že mají radši zmlknout. Sasuke opřel pomlázku o židli co tam měl Iruka a šel kousek dál.
"KATON: HOUSENKA NO JUTSU !!"
Díky tomuhle zapálil nezpočet mašliček na jeho pomlázce, které vytvořily opravdu nádherný ohňostroj. Sasuke dostal od poroty 29 bodů a odešel k ostatním.

"To bylo skvělé. A dalšího si sem pozvu...Sarutobi Asumu !!"
Tak se Asuma dobelhal na plácek, vzal si pomlázku pevně do ruky a kolem ní se za chvilku objevila jeho chakra. Mrskl pomlázkou... A hups !! Vyletěla mu z ruky !! Obletěla celý sál a nakonec málem trefila Godaime !! Asuma se strachem o svoje zdraví radši zdrhl... Od poroty dostal 20 bodů. Jiraiya i Orochimaru dali po 10 bodech a Tsunade ? Ani jeden !! Přece pro něj nebude hlasovat když ji málem zabil !!

"No, to byl...adrenalin, fuu. Ale jdeme dál...Akimichi Chouji !!...He ?...Chouji ?...Kde je Chouji ?!"
Všichni se začli ohlížet po Choujim ale nikdo ho nikde neviděl. Po 5 minutách bylo rozhodnuto, že bude diskvalifikován.
"OK, jdem dál...Kakashi-senpai, jste na řadě"
Kakashi se na plácek vrhl střemlav jako orel, jenže to neměl dělat. Srazil Nejiho a ten tak nešikovně spadl na ruku, že si ji zlomil. Neji byl tedy bohužel další, kdo se soutěže nezúčastní. Lékařský tým ho odnesl do nemocnice a Kakashi, sice se smutným pohledem, začal vystoupení.
"Potřebuju nějakého dobrovolníka !!" zavolal do publika.
Po 2 minutách ticha se konečně někdo ozval: "Já pujdu !!" pronesla odvážným hlasem dívka která toužila být Kakashimu blíž.
"Jsi si tím jistá, Anko ?"
"Jasně, naprosto !!" přikývla chudinka Anko. To ale nevěděla co Kakashi chystá.
Kakashi se postavil naproti Anko ale vmžiku byl za ní, klekl si a pronesl: "EASTER SENNEN GOROSHI !!" Kakashi chudince Anko vrazil pomlázku do zadku.
Anko zařvala jako král džungle a vyletěla do vzduchu. Kakashi si jen povzdechl, proč se nepřihlásil někdo jiný. Bylo mu jí líto. Porotě to přišlo velice vtipné a tak Kakashi dostal 30 bodů, tudíž plný počet !!
"Kakashi-senpai, vy se nezdáte." pronesl ze smíchu červený Iruka. "Ale teď už se vrhnem na dalšího soutěžícího a tím je Shino !!"
Tomu ale bylo po Kakashiho vystoupení mírně nevolno tak se celý bledý skácel na zem a lékařský tým ho musel odnést do nemocnice.

"Achjo, další soutěžící mimo hru. Dnes není můj šťastný den." myslel si vduchu Iruka ale nenechal na sobě nic znát. Jen posmutněle řekl: "Chudák Shino. No, stává se. Tak tedy na pódium přijde Saii."
Saii s klidným úsměvem vešel na plácek a vytáhl si své svitky. Asi 10 minut tam něco čmáral a pak řekl: "CHOUJUU GIGA (kresba velkých zvířat)."
Před diváky se zjevil Velikonoční králíček. Začal tam poskakovat a všem dívkám (i některým chlapcům) začal rozdávat vajíčka. Všichni strašně tleskali, jelikož ten králíček byl strašně neodolatelný !! Jenže...
"No tak moment, on přece..." nestačila doříct porota.
"Ano, máte pravdu !! Vůbec nepoužil pomlázku. Je mi líto, ale tohle uznat nemůžeme. Saii, vypadáváš." pronesl velmi důležitě si připadající Iruka-sensei.

"Dobře, tak teď už snad konečně uvidíme pořádné vystoupení, je totiž čas, aby k nám na plac přišel...Uzumaki Naruto !!"
Naruto byl nervózní, ale šel na plac. Najednou se začal přeměňovat na Kyuubiho !! Nikdo nevěděl co se děje tak se strašně vyděsili ale když viděli Yamata jak sedí v rohu a Naruta hlídá tak se uklidnili. Až byla přeměna dokončená, Narutovy (teda Kyuubiho) ocasy se začly plést do sebe a vytvořily ohnivou pomlázku. Byla to opravdu nádhera. Svůj výstup Naruto zakončil tím, že na konci každého ocasu vytvořil hořící RASENGAN, který všechny naprosto vyvedl z míry.
"Tak to bylo opravdu nevídané !!" jeden přes druhého řvali jak to bylo skvělé. Nikdo nic tak skvělého od někoho jako je Naruto nečekal. "Ten kluk prostě umí překvapit"říkal si v duchu Jirayia.
"Bylo to skvělý Naruto !! Jen tak dál !! Jde vidět že budeš po mě !!" Jiraiya si prostě nemohl odpustit tu poznámku že to díky němu je Naruto tak úžasný.
Od poroty dostal Naruto stejně jako Kakashi plný počet bodů. Když se ale šel posadit, omdlel z vyčerpání. Po chvilince se probudil a Sakura mu nabídla sklenku vody a doprovodila ho si sednout.

Publikum Narutovo vystoupení pořádně probudilo. Všichni byli natěšení na poslední vystoupení.
Iruka nestihl říct už ani půl slova a Gaii už vlítnul na plácek.
"Ehm...dobře...Gaii, tak teda začni. Vidím že už se nemůžeš dočkat."
"Yooosh, jdu na to !!"
"Gaii-sensei, jste nejlepší !!" volal Lee se srdíčky v očích.
Gaii opravdu nečekaně použil ASAKUJAKU (ranní páv) a na jeho ocase se místo pavích per objevily pomlázky. Bylo to zvláštní, ale hezké. Pak Gaii použil KONOHA GOURIKKI SENPUU (mocné tornádo z Listové) a tím pomlázky vyletěly do vzduchu a tam se spletly v jednu obrovskou. Bylo to krásné. Gaiiův výkon byl oceněn 27 body stejně jako výkon jeho studenta, Leeho.

Už bylo čtvrt na 11 tak to už nikdo nechtěl dlouho prodlužovat tak si Iruka zavolal na plac všechny co ještě zůstali ve hře, tedy Sasukeho, Naruta, Kakashiho, Leeho, Gaiie a i Asumu který si pro jistotu udržoval velký odstup od Godaime... A je to tady, konečně vyhlášení výherce.
"Tak tedy dobrá. Vítězem letošní soutěže...jsou všichni !!!"
"Cože ?" uvidevě se ozvalo od soutěžících.
Iruka vzdělaně podotknul: "No, jelikož jste na tohle tvrdě trénovali aby jste si vymysleli novou techniku tak jste na sobě pořádně zapracovali a dokonce jste si vymysleli svou vlastní techniku. Takže jste vlastně vítězové všichni. Moc vám všem gratuluju !! Ale aby jste za svoje úsilí taky něco dostali, jste všichni zvaní na rámen k Ichiraku !!"

Iruka se rozloučil s publikem, ale to už naši soutěžící seděli u Ichiraku a spokojeně si vychutnávali rámen. Po tomhle vysilujícím zážitku se šli zmožení ninjové na půl hodinky vyspat a pak vypuklo Velikonoční šílenství !! Všichni chodili od domu k domu, proháněly holky, ženy, babičky s jejich pomlázkou, prosili je o vajíčka a dostávali sprchy. Jediný kluk ve vesnici nezůstal suchý a ani jedna dívka ve vesnici neměla na zadku modřiny. Večer byla taková malá, skromná párty kde se ukázali i ninjové z ostatních spřátelených vesnic. Byla to pařba století !!

Ovšem to co přišlo další den... V Konoze to vypadalo jako po výbuchu. Když se probudili, všichni měli strašnou kocovinu a skoro nic si nepamatovali. Tato noc ale přinesla i mnohá překvapení. Například nám tu vznikly nové páry. Během Velikonoční noci se značně sblížili Hinata s Narutem, Sasuke se Sakurou, Neji s TenTen, Shikamaru s Temari, Gaara s Ino a...To neuhádnete kdo !! Nikdo tomu nemohl uvěřit...Tsunade se dala dohromady s Orochimarem !! Tak, a teď je tu rozhodující otázka, přidá se Orochimaru na stranu dobra a bude žít podle zákonů Konohy, nebo Konohu dostihne pohroma tím, že Tsunade přestoupí na cestu zla ? No, to si budete muset domyslet sami...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama