Skryté city

1. července 2013 v 14:29 | Uke-chan |  Jednorázovky
Je vcelku normální neprojevit svoje city, aby jste si neudělali trapas kdyby vaše láska byla jednostranná. Ale přece se říká "risk je zisk".
Fandom: Naruto
Pairing: ItaDei
Upozornění: YaoiAkatsuki se zrovna vrátili ze doutýdenní dovolené z Miami. Protože si ale zvykli na to že se každý den cákají ve vodě, tak se rozhodli že si na zahradě postaví bazén. Už měli skoro hotovo, tak jen čekali až se napustí voda tak si šli odpočinout. Deidara a Itachi se dívali na televizi a ostatní hráli ve vedlejší místnosti poker...

"Deidaro ?"
"Co chceš ?" zavrčel Deidara.
"Kolik si měl holek ?"
"Co je ti po tom ?"
"Zajímá mě to, tak kolik ? "
"Kolik ty ?"
"Já se ptal první."
"Hm tak 4, spokojen ?"
"A jaký byly ?"
"No rozhodně na ně neměl nikdo z tady nějakých pucek ze Země Ohně."
"Aha."
"Proč se na to ptáš ?"
"Jen tak."
"Aha."
"Přemýšlel si někdy o tom že bys byl na kluky ?"
"Cože ?!" Deidara nestačil doříct větu a Itachi mu vlepil pusu.
"Co do hajzlu děláš ?"
"Nelíbí se ti to ?"
"No jasně že ne !!"
"Tak...promiň..." řekl smutně Itachi a se slzami na krajíčku odcházel z pokoje.
Deidara celý den přemýšlel co to mělo být...
"Co to sakra bylo ? Co to s ním je ? No ale nelíbá špatně. Zadek má vlastně taky hezký...Počkat co to melu ?! Že bych se do něj...ne !! To není možný."
Jeho myšlenky přerušil Konanin řev:
"Lidi poďte sem !!"
Všichni Akaťáci nacupitali do pokoje z něhož volala Konan.
"Itachi je pryč !!"
"Cože ?! To není možný !!" začli se všichni překřikovat.
"Kur*a !!" zařval Deidara a vypařil se jak pára nad hrncem.
Deidara věděl kam si Itachi chodí srovnávat myšlenky tak zamířil přímo na skálu nad úkrytem Akatsuki, kde zrovna v tuhle dobu byl vidět krásný západ Slunce. Deidara vyšel až nahoru a tam uviděl Itachiho. Nepozorovaně se k němu přiblížil a sedl si vedle. Itachi se lekl a cukl sebou.
"Co tu děláš ? Jak si mě našel ? "
"To víš instinkt." ušklíbl se Deidara.
Pak udělal něco co Itachi vůbec nečekal. Deidara se k Itachimu přiblížil, chytl ho kolem pasu a políbil ho.
"Promiň mi za to ráno. Byl jsem protivný a neuvědomil jsem si co k tobě cítím."
"Dei...Jsi si jistý ? "
"Jasně, miluju tě Itachi."
Řekl Deidara a zas se začli líbat. Itachi si lehl na zem a strhl sebou Deidaru. Tak tam na sobě leželi a líbali se.
"Chci víc." řekl Deidara a začal Itachimu vyslíkat tričko.
To Itachiho trochu překvapilo, ale nechtěl zůstat pozadu tak zajel rukou Deidarovi pod tričko a začal mu hladit bradavky. Potom mu taky svlíkl tričko a Deidaru převrhl ze sebe. Teď byl Itachi na Deidarovi.
Itachi a Deidara sváděli bitvu svých jazyků. Po chvíli Itachi přešel ke krku. První ho jemně líbal, pak začal i kousat. Potom pomalu sjel k jeho bradavkám. Jednu líbal, cucal a sál a s druhou si hrál v ruce. Po chvíli vystřídal. Deidaru to přivádělo k šílenství. Velmi těžce oddechoval a sem tam i vzdychal. Pak si Itachi udělal cestičku kolem břicha. To Deidaru začlo
strašně vzrušovat a měl ještě těsněji v kalhotách než před 5 minutami. Itachi si pomalu vybudoval cestičku až k lemu Deidarových riflí. Rozepnul mu je, svlíkl, a přes trenky začal třít jeho chloubu. Deidara už to nemohl vydržet a řekl si že to prostě není fér, převalil se na Itachiho a vyslíkl mu kalhoty. Jednou rukou ho laskal po jeho rozkroku, druhou obdarovával krouživými pohyby jeho levou bradavku a pravou mu jemně cucal. Pak pomalu sjel jazykem k lemu Itachiho trenek a v mžiku je měl dole. Zprvu mu ho líbal a všelijak olizoval. Potom si ho dal do pusy a začal rytmicky pohybovat hlavou. Itachiho to přivádělo k šílenství a pod návalem extázek vzdychal. Pak tichým hláskem řekl:
"Chci tě mít v sobě."
Deidara jen kývl hlavou, pousmál se a otočil si Itachiho zády. Pomalu do něj začal vnikat. Itachi potichu zasténal pod návalem tlaku co tak cítil. Deidara chvíli čekal než si Itachi zvykne a pak začal přirážet. Itachi jen spokojeně vzdychal. Když Deidara cítil, že už skoro bude, uchopil Itachiho chloubu do ruky a druhou ho chytl za pas a jezdil po něm stejně rytmicky jako přirážel. Za chvíli už oba cítili že budou. Ozval se slastný výkřik. Vyvrcholil společně.
"Ach, Dei, to bylo úžasný."
"To jsem rád že se ti TO líbilo."
"Líbilo a moc. Příště si ale na řadě ty." řekl Itachi ďábelským hlasem.
Oba byli unavení, tak na sebe hodili svoje oblečení poházené všude možně (zapoměla jsem zmínit že Dei hodil Itachiho trenky Bůhví kam takže musel jít naostro) a šli zpět do úkrytu. Vypadali fakt zřízeně, jak by zrovna dobojovali s nějakým Bijuu, tak se jich všichni ptali co se jim stalo. Oba jen souhlasně odpověděli že nic, usmáli se na sebe a šli do Itachiho pokoje, který byl úplně nahoře a nikdo tam nikdy nechodil. Tam se zamkli a dali si druhé kolo ;D

Tak snad se vám to aspoň trochu líbilo. Je to moje první yaoi povídka, tak jsem se do toho snažila dát co nejvíc. Budu ráda za každý koment. Možná když se mi povede najít chvíli volný čas, můžete se těšit na pokráčko. ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikola Mills Nikola Mills | Web | 1. července 2013 v 14:50 | Reagovat

pěkný :)

2 Lawi - chan Lawi - chan | E-mail | Web | 5. července 2013 v 16:21 | Reagovat

Chce to ještě vypilovat stavbu vět, aby se to lépe četlo a dávat si pozor na opakování slov :-?  ale celkově celkem pěkné... akorát mi to přijde narychlo zakončený i začatý 8-O ??? ale 1. není nikdy dokonalá :D doufám že jsem tě nenaštvala, svým komentem... ;) Je to jen snaha o radu ;) Kdybys chtěla z mé 2. povídky: "Akatsuki nA tanečních" se nejspíš taky vyklube neplánované yaoi,tak kdyby sis (až bude) přečetla další kapitolku a dala komeent, byla bych ráda ;) Jinak pokračuj, vypiluj to a bude to supr :-) jo a ještě něco určitě udělej další díl,jako pokráčko (třeba tam bude itachi seme) ráda si ho přečtu ;)

3 Uke-chan Uke-chan | 6. července 2013 v 23:12 | Reagovat

[1]: Arigato-gozaimasu :)

[2]: Jojo, teď když jsem si to po nějaké době četla, taky mi to přijde moc uspěchané :D A celkově hrozné :D ..A neboj, nenaštvala :) ...O dalším díle uvažuju, ale zatím nevím, mám teď rozepsaných hodně povídek :D ;) Ale pokud nějaký bude, tak určitě bude lepší než tenhle první ;)

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 7. července 2013 v 0:06 | Reagovat

Na první povídku je to slušné, Souhlasím s tím co napsala Lawi - chan a měla bych malou výtku k ději, že Itachi vyzná Deimu lásku. ten ho odmítne a vzápětí mu řekne, že ho miluje. To je takové dost divné, ale jestli se ti to tak líbilo. Jen taková myšlenka. Určitě piš dál, hrozně ráda čtu, takže jak na FB přijdu na to, že další dílek, tak si jej s chutí přelouskám. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama