Konožský Den Dětí

1. července 2013 v 14:26 | Uke-chan |  Jednorázovky
Teda řeknu vám, letošní den dětí tady v Konoze byl opravdu zajímavý. No, jen se přesvěčte sami.Konoha se právě probouzela do nádherného, ale náročného dne. Všichni jouninové už byli od 4 ráno na nohách a připravovali dnešní Kinder párty na Den dětí. Když bylo půl 11, všechno už bylo do posledního puntíku nachystané. Dokonce i pozvali klauny, na které se všichni těšili. I samotná Godaime-sama byla velice zvědavá, co to bude za šašky. Kinder párty měla začít přesně ve 12 hodin. Děti i s rodiči (popřípadě s tetičkami, babičkami a dědečky) se už shromažďovali před sídlem Hokage-sama, kde to mělo všechno začít. Všechny děti z Konohy, jak malincí, tak i větší, už netrpělivě čekali než to všechno začne...
Než ale odbylo 12 hodin, Tsunade-sama ještě vystoupila před obecenstvo v kostýmu hrocha. Většina vesničanů, nejen děti, měli co dělat aby nevybuchli smíchy. Tsunade vážným hlasem pronesla, že akce se odkládá na půl 1, protože zadala velmi těžký úkol. Každý si musel vyrobit kostým. Děti táhli rodiče zpět domů, aby co nejrychleji něco stihli vyrobit.
Odbilo půl jedné a zástupy všelijakých možných stvoření od medvědů až po ptáka ohniváka už opět stáli před sídlem Hokage. Tsunade v kostýmu hrocha zase vylezla, vzala do ruky palici, se kterou uhodila do velkého gongu. Tón gongu se rozezněl po celé vesnici a Kinder párty mohla začít. Jouninové už připravili různé atrakce. Kolotoče (na které se vplížili i nějací dospělí), Sestřel žábu (kde se shromažďovalo nejvíc dětí), Soutěž ve skládání origami (kam chodily převážně jen holky) a pódium které zatím bylo prázdné. Před 13. hodinou se před hlavní bránou Konohy ukázalo 8 podivných chlápků zahalených šedými plášti od hlavy až k patě. Ukázali svoji licenci kde bylo psáno, že jsou to šašci z povolání a Kotetsu je pustil dovnitř a vlekl je přímo k pódiu. Tam si nachystali svoje "nářadíčko" a oznámili, že hrát začnou o půl 6. Děti zatím lítali z atrakce na atrakci, chlubili se svými kostýmy a cpaly se cukrovou vatou, bonbóny, kešu oříšky a ládovali do sebe Dango.
Ve 3 hodiny se konala soutěž "Kdo má nejhezčí kostým?" která byla dobrovolná. Přihlásil se tam Naruto se svým kostýmem pštrosa, Sasuke s kostýmem kočky, Ino s kostýmem čehosi co vzdáleně připomínalo čuně, Shikamaru jakožto tyranosaurus, Chouji byl za "štíhlou" laň, Sakura šla za štěně a Hinata za roztomilého zajíčka. Porota složená z Kakashiho v kostýmu zebry, Gaie v kostýmu zeleného lva a Anko, která vypadala jako kakadu, si postupně zvali na podium děti a ptali se jich za co vlastně jdou a tak. Pak se rozdaly hlasovací lístky a ten kdo bude mít nejvíc hlasů, vyhrává celoroční vstupenku do Konohacinema které se v Konoze nedávno otevřelo.
Trvalo asi 10 minut než všichni odevzdali hlasovací lístečky a asi dalších 20 minut než porota sečetla hlasy. Po chvíli si porota na podium pozvala všechny účastníky...Chvíli se čekalo a nakonec porota vyhlásila vítězkou Hinatu, která šla za králíčka. Tak dostala volnou vstupenku do Konohacinema, která ale byla pro jistotu předána jejím rodičům aby ji nikde neztratila. Pak zase děti lítali od atrakce k atrakci a otevřel se nový stánek s hračkami. Vmžiku se tam všichni nahrnuli a řvali jeden přes druhého"Já chci to. Tamto. Ne to je moje" atd...
Půl 6. Klauni ! Konečně. Všichni byli zvědaví co budou zač a co si připravili. Vystoupilo zpoza opony 7 chlápků a 1 žena. První nastoupil muž s oranžovou maskou. Chvíli jen tiše astál a pak se celou Konohou ozvalo "Eeey, Macarena !!" a mužík v masce začal šíleně tančit. Všichni z toho byli úplně hotoví. Chlapík sklidil velký potlesk a couvl dozadu.
Po něm vystoupil muž s šedivými vlasy, který se propichoval různými předměty na různých místech a přitom řval něco jako "Oh, Jashine, jsem tvůj." nebo co. Menší děti z toho byly vyděšené, ale i tak mu slušně zatleskali.
Pak dopředu vystoupila žena s květinou ve vlasech a muž se zrzavými vlasy. Začli tančit breakdance. Všichni ječeli, povzbuzovali. Po 2 minutách už byli oba hotoví, tak couvli. Pak se všichni uklidili za oponu a chvíli se nic nedělo.
Najednou vyšla loutka. Dřevěná loutka. Ale vypadala skoro jako živá. Pak přišla druhá, pak třetí a tak dále, až se jich tam sešlo celkem 7 a zahráli scénku. Nikdo nepochopil pointu, jelikož se tam loutky jen jedna přes druhou mlátily.
Zbytek mužů vystoupilo s akrobatickými kousky přičemž si jeden vyrazil dech, druhý málem přizabil polovinu publika když ze sebe udělal lidský bumerang a třetí si odřel kolena jak pořád padal.
Nakonec vystoupili všichni a spustila se dost divná písnička. Zprvu tančila jen žena, pak se k ní přidali i ostatní. Povzbuzovali i diváky ať si taky zatančí, tak z toho vznikl jeden obří Harlem Shake.
Po chvíli se ale "klauni" vytratili a asi po 10 minutách si toho lidé všimli. Najednou se ozval křik: "Heey my jsme tady !!" Všichni se podívali na střechu sídla Hokage...Akatsuki !! "Tak oni byli ti klauni ? Vydávali se za klauny aby se mohli dostat do vesnice ? To snad ne !!" Ve vesnici začla panika. Všichni lítali sem a tam a křičeli "Pomooc, Akatsuki !!"
A v tom se to stalo. Obří rána a Akatsuki najednou zmizeli. Jirayia se svým Rasenganem rozsekal Akatsuki na cucky. Vesničané tleskali a radovali se že jsou zachráněni. Kinder párty byla už skoro u konce tak Tsunade pronesla, že si dají závěrečný tanec. Takový, jak to předváděli "klauni". První začla Tsunade a po chvíli se k ní přidali ostatní. Všichni trsali jak diví celou půlhodinu. Pak Tsunade uhodila palicí do gongu a tím ukončila Kinder párty. Lidé se pomalu začli rozcházet do svých domů a po cestě si s dětmi povídali o tom jak se jim to líbilo...
Tak, a takhle vypadal letošní Den dětí v Konoze...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama