Kam letíš, Naruto ? *Nečekaný zvrat*

1. července 2013 v 14:24 | Uke-chan |  Jednorázovky
Zprvu to vypadá jako každý normální den. Mise, kterou tým 7 dostane taky vypadá normálně. Avšak co se stane za pohromu, to ani nechtějte vědět.Bylo ráno, den jako každý jiný a Naruto právě snídal svůj oblíbený ramen. V tom k němu doletěl Sasuke a řval že je volá Tsunade-sama ať se k ní okamžitě dostaví. Cestou se stavili ještě pro Leeho a Nejiho. U Tsunade už čekal Kakashi.
"Máte velice důležitou misi ! V Rýžové zemi nastalo pozdvižení kvůli zdražení rýže ! Ihned vyražte na cestu !" řekla Tsunade-sama....

Všichni přikývli, šli si pro věci a vyrazili. Když dorazili do Rýžové země, nemohli přestat valit oči. Všichni spokojeně seděli u stolu a jedli rýži.
"Cože ?! Co to má být ?!" vykřikl Naruto.
"Neměla tu být bitka ? To jsme se sem jako táhli zbytečně ?" dodal Sasuke.
Šli dál zeptat se co to má být, když jim Tsunade-sama řekla, že je tam pozdvižení. Jeden stařík jim řekl, že to vyřešili už asi před hodinou díky jednomu skvělému muži s bílými vlasy.

Najednou vyšel z baru Jiraiya "Ale, ale, to je překvápko, co tu děláte ?"
"Spíš co tu děláš ty ?! Tohle má být naše mise !!" vyšiloval Naruto.
Jiraiya mu začal nadávat ať na něj neřve, že nebýt té pozdní falešné zprávy tak by je do Rýžové země nedostal.

Kakashi byl trochu zmatený "Proč si nás sem chtěl dostat ?"
"No, dlouho jsme se neviděli a chtěl jsem vám oznámit že se budu ženit."
"Coooo ??!!?" Všichni vyjeveně zírali div jim nevypadly oči.
Najednou z baru vyšla krásná dívka s dlouhými blonďatými vlasy. Všichni údivem padly na kolena. Byla to Deidara !!
"Rád bych vám představil moji sladkou Lady Deidy." řekl Jiraiya a chvilku na to se začli vášnivě líbat, ale když se svojí oblíbenou činností konečně přestali, to už Kakashi a spol. seděli u stolu a jedli rýži.
Pak Kakashi prohlásil, že už musí jít a že si to Jiraiya u Tsunade-sama pěkně odskáče za to, že je takhle zdržel. Tak se vydali zpátky do vesnice.

Jelikož je Naruto hrozný nenažranec, tak hned jak se vrátili, šel si odložit batoh a utíkal k Ichiraku na ramen.
"Ááá, cože ?! Kde...kde...jak...bábi Tsunadééé !!"
Naruto vystřelil jak neřízená atomová střela k Tsunade-sama když zjistil, že místo Ichiraku je v zemi jenom velká díra.
Vrazil do dveří, srazil Shizune na zem a začal ječet: "Bábi Tsunade, bábi Tsunade !! I...I...Ichi...Ichiraku je...je...pryč !!"
Mezitím se zvedla Shizune a Narutovi takovou vrazila že málem vyrazil okno (ještě že to sklo je nerozbitné).
"Naruto !! Co to má sakra znamenat ?!"
Naruto se oklepal a se slzami v očích řekl: "No, vrátili jsme se z mise a já si chtěl jít dát ramen, a když jsem tam došel tak...tak..."
"Tak už se sakra vykoktej !!" zařvala už pěkně rozpálená Tsunade.
"Místo Ichiraku je v zemi jenom díra !!"
"Cože ?! Tomu nevěřím !! Zaveď mě tam !!"
Tak Naruto vzal Tsunade-sama k Ichiraku...teda k té díře.
Když tam došli, Tsunade-sama málem vybuchla vzteky !! "A to si ze mě jako děláš srandu ?! Kde máš tu díru ?! Vždyť Ichiraku stojí přímo přede mnou !!"

"Ale...ale...předtím...ono..." než Naruto stačil cokoliv říct, tak mu Tsunade-sama dala takovou ránu, že letěl směrem k Sakuřině domu.
(A vysvětlení té díry ? Bylo to genjutsu které vytvořil Kakashi jako odplatu za to, že mu Naruto po cestě zpátky hodil jeho knížku Icha-Icha-Paradise do řeky).

Naruto proletěl oknem přímo do Sakuřiného pokoje kde se Sakura zrovna převlíkala. Sakura si myslela že je to holub, nebo nějaký jiný pták, tak si toho nevšímala. Jak se ale otočila, spatřila Naruta a začla ječet. Když se Naruto probral, letěl vzduchem směrem k Písečné.

Jeho dopad ale nebyl moc tvrdý, jelikož srazil Temari. Zrovna šel okolo Kankuro a protože mu jejich poloha přišla divná tak se zeptal co dělají.
Protože se to Temari celkem líbilo že na ní leží zrovna Naruto, tak na Kankura vyjela: "Starej se radši o sebe a vypadni !!"
Tak Kankuro odešel, ale hned za ním šel Gaara a protože do něj byla Temari zabouchlá až po uši, tak Naruta odhodila. Bohužel takovou silou, že se Narutovi podařilo zbořit polovinu Písečné. To už toho měl Naruto plné zuby !!! Pořád s ním někdo házel jako by to byl kus hadru !! V tom se v Narutovi probudil Kyuubi, zařval jako hyena a rozběhl se proti nezbořenému zbytku Písečné a mířil si to přímo k sídlu Kazekageho. Naštěstí ho ale zastavil Gaara.
Naruto se probral a choval se jako kdyby měl kocovinu: "Kde jsem ? Co je ? Co se děje ?"

Poslové okamžitě vyrazili do Listové oznámit tu pohromu a požádat o pomoc v dávání Písečné dohromady. Jakmile se Tsunade-sama dozvěděla že to má na svědomí Naruto, začla se tak rozčilovat, rozhazovala všechno kolem sebe a hrozně vřeštěla že Naruta zabije. Shizune ji hned začla uklidňovat a prosit ji, ať se už nerozčiluje, nebo se jí zase zvedne tlak, jako posledně.
"Shizune !! Okamžitě sem zavolej všechny volné geniny !!"
"Jistě, Tsunade-sama."
Konečně se dostavili do kanceláře: "Neji, Chouji, Tenten, Sasuke, Ino, Kibo a Shino, váš milovaný kamarád Naruto udělal v Písečné menší apokalypsu, běžte a pomožte jim s opravami." nakázala jim Tsunade. Tak se teda všichni vydali na cestu....

Po cestě se stalo něco nečekaného !! Sasuke a Ino se pořád drželi vzadu a pořád si něco šeptali a hihňali se. Nikdo nevědel co tam kují za pikle. Jen Neji se začal smát...ne, přímo řechtat jako kůň protože díky jeho Byakuganu věděl co si povídají.
"Čemu se tak směješ Neji ?" zeptal se Kiba.
Neji se na chvilku přestal chichtat a řekl Kibovi že Sasuke a Ino spolu pořád flirtují. To ale slyšel Sasuke, prvních 7 sekund si myslel že pujde a rozbije Nejimu jeho krásnou tvářičku ale pak ho to přešlo.
Povzdechl si: "No co, stejně to za chvíli bude vědět celá vesnice."
Ino byla v Sedmém nebi takže si vůbec nevšimla že na ně všichni pořád civí... Té už se honily v hlavě myšlenky kdy bude svatba, jaké bude mít šaty, kolik budou mít dětí a bůhví co ještě. Najednou se ale stáhly mraky a začlo pršet. Tak se všichni letěli schovat do výklenku ve skále. Tam si udělali oheň, a řekli si že tam počkají do rána. Když v Písečné čekali do teď, tak to ještě vydrží. Nikdo si ale nevšiml že Sasuke a Ino chybí. Došli na to až ráno když chtěli říct Ino, aby jim splašila něco na jídlo.

"Do háje, holka zatracená, já bych ji...!!" začal šíleně zuřit Kiba.
Tak se rozdělili a každý šel hledat na jinou stranu. Hledání ale moc dlouho netrvalo když dole pod skálou našli promoklého Sasukeho a Inu jak se k sobě strašně mačkají ( Zima ? Nebo něco jiného ? :D ). Následovala dlouhá, dlooouhá, dlooooouhá přednáška od Tenten že na tohle není nikdo zvědavý, ať si to nechají na doma a že jenom zdržují.
Sasuke nahodil svůj otrávený pohled a řekl: "No jo, aby jste se nezbláznili.."
Pomohl Ině vstát a šli dál směr Písečná. Když konečně došli do Písečné, nemohli se přestat divit.
"Cože ?! Děláte si srandu ?! Vždyť tu zbyla sotva polovina vesnice !! Jak tohle máme dát dohromady ?! Narutooooo !!!!" Všichni začli vyšilovat a nadávat.
Kromě Sasukeho a Iny kteří se vzadu spokojeně líbali a objímali.
Chouji už těch dvou měl plné zuby: "Tak sakra necháte toho už ?! Jste horší než Romeo a Julie !! Nechejte toho a poďte !! Naše mise není sledovat vás dva jak se tady olizujete ale pomoct dát Písečnou dohromady tak hněte prdelí a jde se !!"
To Sasukeho namíchlo tak že chtěl použít Chidori aby dal Chouji pokoj ale Shino ho zastavil.
"Tak to by stačilo, chovate se jako malý děcka, takže Ino ty jdeš vepředu a Sasuke ty vzadu a jestli se k sobě přiblížíte na víc než 2 metry tak zařídím, aby jste měli průšvih u Hokage-sama a ta tě stříská jako hada Sasuke. Takže to berte vážně !! Tohle je mise a jestli ji nesplníme tak je to v háji."

Všem se očividně chtělo do té práce, tak asi proto se k sídlu Kazekageho šinuli jak šneci. Když ale před sídlem spatřili Naruta a Gaaru jak se líbaj, to už na ně všechny bylo opravdu moc !!!
"Narutoo ?!??"
Naruto nemohl nic říct, ani se nemohl pohnout protože mu Gaara držel ruce a jeho jazyku se prostě z Narutovy pusy nechtělo. Narutovi už tekly slzy z očí, jaká je to ostuda, že by byl mnohem radši kdyby Gaara nebyl Gaara ale Sakura a prosil všechny možné bohy ať už to přestane !! Gaara, ikdyž si jich všiml, tak ho to nějak nerušilo, prostě pořád pokračoval. Chouji, vynervovaný už tak ze Sasukeho a Iny odtrhl Gaaru od Naruta a hodil s ním o zem !!
"Díky Chouji !!! Nebýt tebe, asi se mu pobleju do pusy, už se to vážně nedalo vydržet !!"
Chouji, Neji, Tenten, Shino a Kiba zůstali udiveně stát když jim došlo, že je Gaara podle všeho gay !! ( Hmm, možná jste si všimli že jsem nezmínila Sasukeho a Inu, ale kde jsou a co dělají, to je snad jasné, ne ? )
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama