Domácí násilí 006

18. července 2013 v 21:06 | Uke-chan |  Domácí násilí
Tak tady máte další díl povídky :) Eto...že bych z toho byla zrovna nadšená to se říct nedá, tahle kapitola je taková divná :D A krátká xD No ale posuďte sami :)
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu, KibaSasu
Upozornění: yaoi, rejpKiba vzal můj úd do úst. Bože, ať se mi to nelíbí sebevíc, moje tělo začíná mít jiný názor a dokonce mi málem unikl sten. To tak. Takovou radost mu neudělám !! Chvíli můj úd zpracovával, poté ho vypustil z úst a nejprve olízl jazykem. Zrada !! Zradilo mě vlastní tělo. I přes moje snažení v sobě vše zadržet a zkrotit hormony, mě Kibův výkon podstatně vzrušil. Olízl můj úd po celé délce a pak...zkousnul. No to si ze mě už vážně dělá srandu ne ?! Další nával bolesti, další slzy v očích. Já už to nevydržím. Prosím, ať přestane !!!

Moje prosby ale nebyly vyslyšeny. Naopak se to všechno ještě zhoršilo. Kiba, aniž by mě upozornil do mě prudce vnikl. Vytryskly mi slzy ještě víc. Byly to úplné vodopády. Ten hajzl ani nepočkal na to než si zvyknu a hned začal tvrdě přirážet. Bolelo to, tak moc to bolelo !! S dalším přírazem bolest sílela ještě víc, Kiba pořád přirážel víc, hlouběji a rychleji. Nedá se to vydržet, nedá !! Ať už je konec, tohle už přece stačí !! Kiba najednou zrychlyl tempo ještě víc a pak jsem ucítil, jak se moje útroby zaplňují Kibovým spermatem. Ještě chvíli přirážel a pak ze mě vystoupil. Slzy mi z očí valily jako vodopády. Bolestí jsem se ani nemohl pohnout.

Kiba posbíral své oblečení, sundal mi šátek z pusy a odcházel.
"Ty...ty...svině !!!!" vyjekl jsem. Na nic jiného jsem se nezmohl. Kiba se za mnou ani neotočil a už byl z místnosti pryč. Slyšel jsem jak cvakl zámek ve dveřích. Odtud se asi jen tak nedostanu.
Schoulil jsem se do klubíčka, kolena jsem si držel pevně u brady a brečel jako malé dítě.
"Ita...chi...pomoz mi..." dostal jsem trhaně ze sebe. Věděl jsem že mě nemůže slyšet, věděl jsem že mi nemůže pomoct. Přesto jsem ho tiše volal a prosil o pomoc.
Zatmívalo se mi před očima, bolela mě hlava, zadek, celé tělo. Pořád jsem jen brečel a brečel a volal Itachiho. Po chvíli jsem vysílením upadl do bezvědomí.

"Sasuke...Sasuke !!" Trhl jsem sebou a prudce se posadil.
"Sasuke, co se ti proboha zdálo ? Házel si tu sebou jako by si právě hrál kopanou. Volal mě o pomoc. Sasuke, co se ti zdálo ?"
Co-cože ? Byl to...sen... Opět jsem se zhroutil do peřin a Itachiho pevně objal. Pevněji že víc to snad už ani nešlo. Byl jsem tak rád že se mi to jen zdálo.
"Broučku, co se ti zdálo ?" promluvil na mě zvědavě Itachi.
Při pomyšlení na ten sen, ikdyž se to doopravdy nestalo, jsem se rozklepal. Itachi mě přimáčkl k sobě.
"O Kibovi. Zbytek si snad dokážeš domyslet." promluvil jsem ublíženě a schoval se Itachimu v náručí.
"Aha...Sasuke, pokus se ještě usnout ano ? Je teprve 5 ráno. Nebo jestli chceš, můžeme si klidně povídat nebo cokoliv jiného." bráška se na mě vlídně usmál a položil mi němou otázku.
Než jsem stačil cokoliv říct, zakručelo mi v břiše. Itachi se pousmál.
"Tak dobře. Pujdeme si dát něco k jídlu."
"Uhm." přikývl jsem a nechal se Itachim v náručí donést až do kuchyně.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shiki-Yakuza Shiki-Yakuza | 6. srpna 2013 v 13:18 | Reagovat

Abych pravdu řekla, ty první díly
mě...ehm  moc nebraly, ALE! Teď jsem
z toho absolutně odvařná! Vážně děláš krásně napínavou atmosféru :-D !
Prosím, dej ať Itachi Kibu už konečně zabije, páč to svinstvo co dělá Sasanovi je nesnesitelný :-!  :-D ! Jak ho kousá do krku a do...no...ehm, prostě se moc těším na další díl :-)

2 Adéla Adéla | E-mail | 31. října 2013 v 17:35 | Reagovat

Krása! Ani nevíš jak jsem si oddechla když jsem zjistila že je to jenom sen. Jak to děláš že tak hezky píšeš? Mohla bych Ti nějak poslat jednu svojí (divnou) povídku poslat? Chtěla bych vědět jaká je.
Jen Tak DÁÁÁÁLL! :-)  :-D  8-)  :-P  :D

3 EmoSam EmoSam | 9. května 2014 v 23:51 | Reagovat

Tak až tohle dočtu budu spát jako nemluvně a bude se mi zdát sen alá "Domácí násilí" od Uke-chan, v hlavní roli Samuel Shion jako Sasuke, nějakej vysněnej kluk jako Itachi a nějakej vysněnej šílenec jako Kiba XDDD

4 Uke-chan Uke-chan | 10. května 2014 v 10:56 | Reagovat

[3]: no tak to ti přeji dobrou noc^^ :D

5 Ája Ája | Web | 18. května 2014 v 18:06 | Reagovat

No to snad ne... Ono se mu to jen zdálo? Ach jo, já už se těšila, jak se o něj bude Itachi starat ^_^

6 SergiooS SergiooS | E-mail | 16. ledna 2017 v 22:12 | Reagovat

I found this page on 14th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama