Domácí násilí 005

15. července 2013 v 23:20 | Uke-chan |  Domácí násilí
Tak tady máte další část povídky :) Ale varuju, tenhle díl se obzvlášť nepovedl :P A je to asi trošku kratší než jindy :D Gomen, víc ze sebe prozatím nevydám :D
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu, KibaSasu
Upozornění: yaoi, rejp

Najednou slyším něčí kroky. Bojím se, nevím co přijde. Kolena si přitáhnu k tělu a čekám.
"Dlouho jsme se neviděli." pronesl ten co právě vstoupil.
Byla tu hrozná tma, a já neviděl pomalu ani na krok, natož abych viděl kdo právě vešel. Ale ten hlas mi byl tak povědomý. Slyšel jsem kroky, jak se pomalu ale jistě přibližují ke mě. Stuhnul jsem. Nemohl jsem se ani pohnout. Jak se kroky zdály být pořád blíž a blíž, začal jsem se třást. Ten strach, co teď přijde, kdo to je, co se mnou udělá.

Osoba stála už přede mnou a já se u zdi krčil jako ublížené štěně. Poklekl a já poprvé mohl spatřit jeho tvář. Značně jsem sebou trhl.
"K...K...Ki-bo co...co to má znamenat ?!" rozječel jsem se na celou kamennou místnost.
"Šššš, no neříkej že se ti po mě nestýskalo, co?" přejel mi konečky prstů po tváři a já ucuknul. Byl tak nechutný !! Nesnáším ho !! Nesnáším ho !!
"Ale copak, nelíbí se ti to?" pokračoval a sjel rukou k mému krku. Chtěl jsem mu tu jeho otravnou pracku odstrčit, ale on můj výpad zastavil. Chytl mě pod krkem a dost pevně sevřel.
"Tak hele, tady určuju pravidla já, nebudeš dělat nic, co bych ti nenakázal, budeš poslouchat na slovo, dělat co chci, a jestli ne..." sehnul se k mému uchu a pošeptal "...budeš litovat."
Pak svoje sevření uvolnil a já se zhroutil na zem. Snažil jsem se dostat ze vzduchu co nejvíc kyslíku. Trhaně jsem se nadechoval a třásl se. Cítil jsem, jak mi Kiba pevně něčím svazuje ruce.
"Auuu !!! Sakra, nechtěl by si být opatrnější?" řekl jsem ublíženě.
Byl bych k tomu ještě něco dodal kdyby mi teď nezavázal i pusu. Kso !! Začal jsem sebou značně škubat, házet sebou a kopat svého trýznitele, ale co z toho vzešlo bylo jen to, že se napřáhl a dal mi facku. A jakou.
"Tak ty budeš zlobit?" řekl a opět jsem dostal nehezkou ránu do obličeje.
Obrátil jsem od něj pohled a zahleděl se do kachličkové země. Byla studená a já, jelikož jsem byl jen v bílém tílku a kraťasech, měl tu čest si to vyzkoušet na vlastní kůži. Tohle se nemělo stát, vážně ne !!

Pořád mi nelezlo do hlavy jak jsem se sem dostal. Vždyť jsem usnul v Itachiho pokoji, v jeho objetí, pod jeho peřinou. Tak co dělám tady a co tu dělá Kiba ?! Itachi by přece nic takového nedopustil. Nebo snad jo ? Ne !! Určitě ne. Tak jakto, že jsem tady ?...Kso !! Jestli Kiba něco udělal Itachimu tak za to bude pikat !!!

Kiba se ke mě sehnul a začal mě líbat na krku. Zezačátku jemně, ale když jsem sebou začal škubat, kousl mě až mi z krku stekl tenký pramínek krve. Ještě chvíli mě líbal a kousal na krku a pak se ode mě oddálil. Vhrnuly se mi slzy do očí, když mi ten grázl Kiba dal už potřetí za tuhle dobu facku. Vsadím se, že mi tam zůstane asi pěkná fialová památka. Strhl ze mě tričko a začal mě hladit po břiše. No, hladit není správně zvolené slovo. Dovolte mi se opravit. Strhl ze mě tričko a začal mi nehty zarývat do mé kůže na hrudníku. Kso !! Bolí to, tak strašně. Kiba rozhodně na mě nešetřil a drápal mě plnou silou. Když jsem trošku zvedl hlavu, abych věděl co se děje, spatřil jsem, jak mám na hrudníku až do krve plno škrábanců. Kiba se zrovna skláněl k mojí bradavce. Nechtěl jsem se na to dívat, vážně nechtěl. Zvrátil jsem hlavu a přeříkával jsem si ´je to jen sen, je to jen sen´.

Najedou mnou projela elektrizující bolest. Kiba mě kousl do bradavky a opět se neobtěžoval ubrat na síle. Už se to nedalo vydržet. Ta bolest, jak fyzická tak psychická. Zase je to tady. Tak jako kdysi. Zase jsem svázaný a Kiba si se mnou dělá, co se mu zlíbí a já nemůžu nic dělat. Nešetří mě, ani trošku. Kouše mě, škrábe a pokaždé když něco takového udělá, podívá se na mě a nejspíš si velice vychutnává můj zoufalý pohled. Nemilosrdně ze mě strhne i zbytek oblečení a rty se otře o můj klín. Snažím se ho prosit ať to nedělá, ale přes šátek, kterým mi zavázal pusu, to zní jako nesrozumitelné žvatlání dvouletého dítěte.

"Říkal si snad něco? Ach tak, ty chceš abych pokračoval tvrději že? Dobře, jak je libo."
Hrklo ve mě. Zbláznil se snad ?! Jo, zbláznil, to není žádná novinka... Začal jsem sebou opět škubat, ale Kiba mě nemilosrdně chytl za boky a zaryl do nich své nehty. Už zase. Je to jako když si pouštíte film a když skončí, přetočíte si ho za začátek. Přesně takové to je. Zase se to opakuje. Zase ta bolest všude možně na těle. Zase ten samý člověk. Jediné co se změnilo snad je, že se Kiba nechal ostříhat a nechává si růst knír. Je mi z něj na zvracení, vážně !!


To be continued :P
Jop, zabijte ma !!! xD Chudák Sasuke x( Když ale já měla takovou chuť tam něco podobného zase hodit ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adéla Adéla | E-mail | 31. října 2013 v 17:31 | Reagovat

Hezké a děsivé... Teď se bojím být v jedné místnosti o samotě.
Piš dál je to krása!!!!!!!!

2 SasuKe SasuKe | Web | 18. listopadu 2013 v 5:27 | Reagovat

Nebylo by to špatné, kdybys neskákala od jedné události ke druhé. Taky yaoi v každém díle není úplně to pravé, někdy je lepší třeba dva díly čtenáře napínat, jinak to bude příliš stereotypní.

3 EmoSam EmoSam | 9. května 2014 v 23:41 | Reagovat

Už mi to zase děláš >_< Já (ne)chci, to bolí. I když na rozdíl od Sasukeho jsem masochista XD takže jde se číst dál XD

4 Ája Ája | Web | 18. května 2014 v 18:04 | Reagovat

Kiba takovej hajzlík ani v anime jsem ho neměla ráda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama