Domácí násilí 003

6. července 2013 v 23:07 | Uke-chan |  Domácí násilí
Tááák tady máte další pokračování povídky :) Btw kdyby někdo zapoměl, tohle je pořád součást FLASHBACKU ;)
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu, KibaSasu
Upozornění: náznak Shonen-ai, yaoi
"Uhmm...co to sakra..?!" Sasuke se probudí na posteli, zrovna se chtěl natáhnout, ale jaksi nemůže. Jeho ruce jsou přivázané k čelu postele a ne a ne se uvolnit. Co se to vlastně stalo když spal ? Nic si nepamatuje...Jen to že mu Kiba donesl vodu, on ji vypil a...No to snad ne !!! Kiba mu určitě přidal něco do pití !!
"Ále...tak jak pak jsme se vyspinkali ?" ozve se velice známý hlas z rohu místnosti. Sasuke pořád vidí trochu rozmazaně ale i s rozmazaným viděním může spatřit toho, kdo má tohle všechno na svědomí.
"Kibo !!! Co to...co to má znamenat ? Proč ? Co jako chceš dělat ?!" Kiba naprosto Sasukeho ignoruje a jen se přibližuje k posteli. Sedne si obkročmo na Sasukeho a až tehdy, kdy se riflovina otře o jeho bříško, chudáček Sasuke pozná, že ho jeho trýznitel dokonce i zbavil veškerého oblečení. Teď už Sasukemu začlo všechno docházet. Co to má znamenat? Co hodlá Kiba dělat? Jen na jednu otázku si nedokázal odpovědět.
"Proč..?" řekne Sasuke smutně směrem ke Kibovi.
"Proč ?.." pronese arogantně Kiba a začne se pohrdavě smát "...och, ty naivní pako. Copak si myslíš že mi jde o tvé city ? Nedej bože o tvou lásku ? Och, nechtěj mě rozesmát. Tohle je zkrátka svět kotě. A teď už mlč. Hezky si spolu užijem, a pak, když mi slíbíš, že budeš mlčet jako hrob, tak tě možná pustím domů." ušklíbne se Kiba. Sasukemu se chce brečet, tak moc se mu chce plakat !! Ale ne, nebude. Ale co se to s Kibou stalo ? Vždyť...Vždycky to býval nenápadný hodný kluk. A teď ? Zvrhý pedofilní sadista !!

Sasukeho myšlení utne Kiba, když ho velice dravě políbí a jeho spodní ret ne zrovna jemně zkousne. Ze rtu mu začla téct červená tekutina. Sasukeho rty ho ale začaly velmi rychle nudit. Posunul se níž a zkousával a sál Sasukeho tenkou kůži na krku. Zanechával po sobě viditelné stopy od kousanců a škrábanců až po skoro krvavé červené flíčky. Pardón, fleky. Nehty zarývá bezradnému Uchihovi do boků a doslova si prokousává cestu k podbříšku. Sasuke už to nemohl vydržet, jak si s ním Kiba hraje. Z očí mu vyhrkly slzy a začal ječet ať toho okamžitě nechá. Kiba chvíli Sasukeho ječení ignoroval, ale po chvíli mu to začlo lézt na nervy. Napřáhl ruku, a chudák mladý Uchiha dostal nehezkou facku. Poté Kiba utrhl kus prostěradla a zavázal mu pusu.

Tak moc ho rajcoval pohled na zoufalého, bezradného a brečícího Uchihu. Tak moc, že už to prostě nemohl vydržet, nijak se neobtěžoval Sasukemu něco oznámit, nebo ho dokonce připravit na to, co se právě chystá udělat, a bez varování si Sasukeho nadzvednul a prudce do něj pronikl. Sasuke si myslel, že se asi bolestí zblázní, vyhrkly mu slzy, vší silou se kousal do rtu a zarýval nehty do dlaně, aby aspoň trochu přebil tu bolest, co mu způsobuje Kiba. Nebylo to k ničemu. Kiba pořád rychleji a silněji přirážel. Sasuke sebou začal škubat, ale nebylo mu to vůbec platné. Právě naopak. Kiba ho chytl za boky a zaryl nehty do jeho kůže. Ta bolest Uchihu úplně paralizovala a už se ani nepohnul. Jen si pořád víc a víc zkousával ret a brečel. Kiba si to tak užíval. Zrychlil tempo a začal přirážet ještě rychleji...

Konečně konec. Kiba do Sasukeho vyvrcholil, ještě chvíli přirážel a pak ze Sasukeho vystoupil. Sasuke po chvilce ucítil, že z něj vytéká tekutina. Nebylo to však Kibovo sperma, ale Sasukeho krev.
"Ale...já netušil, že Uchihové mají menstruaci." pronesl s posměchem Sasukeho trýznitel (autorka chytla záchvat smíchu díky tomu co ji právě napadlo a hned nato si dala facku za to, jak chudáčkovi Sasukemu ubližuje -_- :D). Kiba se odebral pryč z místnosti a ani se neobtěžoval Sasukemu sundat šátek z pusy, natož ho odvázat. Nechal tam bezradného Sasukeho ležet, a odešel. Ten po chvíli z bolesti a únavy usnul.

Další den když se ráno probudil, ležel ve své posteli a na kraji postele seděl Itachi. Sasuke, ještě vyčerpaný ze včerejšího večera, tiše na Itachiho promluvil "B...bráško...co...co tady dělám?"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shira-chan Shira-chan | Web | 8. července 2013 v 15:54 | Reagovat

Takže, moje první reakce: nejdou na to nějak moc rychle :D ? Námět je sice docela podobný mnoha povídkám, které jsem již četla, ale jsou tu patrné i náznaky něčeho nového. Slovní zásoba ujde, jen by to chtělo ty yaoi scénky trochu prodloužit. A delší díly by mi taky nevadily :D. Mám sice podezření, že se tak trošku jedná o PWP, ale kdo jsem abych vytýkala takové drobnosti :D.
Jinak se omlouvám, pokud byla žádost o zhodnocení povídky zaměřena na kohokoliv z našich spoluadminů. Často se mi stává, že si lidé pletou moje povídky s Ájou a naopak.

2 Uke-chan Uke-chan | 9. července 2013 v 0:12 | Reagovat

[1]: Ehm, u ItaSasu jsem se to pokoušela trošku zpomalit, rozepsat se, ale nějak víc už mi to prostě nešlo :D U flashbacku jsem to chtěla trochu rychlejší :D A o delších dílech asi pouvažuju :D
Eto, je to celkem jedno jestli to okomentuješ ty nebo Ája nebo kdokoliv jiný z vašeho blogu :D Všichni jste podle mého úplně profesionální spisovatelky a máte asi ty nejlepší povídky co jsem kdy četla :3 Jinak moc díky že sis udělala čas a přetrpěla čtení mojí povídky :-) :D

3 Ája Ája | Web | 16. července 2013 v 22:27 | Reagovat

Tak já se rozhodla, že si to taky přečtu :D (nouze o ItaSasu spisovatele :D). Tak nejdřív mínusy - přítomný čas až budoucí, většinou se píše v minulém, ono to pak lépe vyzní ;). Místo ,,Sasuke se probudí na posteli" by se hodilo ,,Sasuke se probudil na posteli." Rychlý spád - všechno se odehraje během minutky. Zkus trochu popsat, co cítí aktéři a nejen ve dvou větách. Čtenář se pak lépe sžije s dějem a příběhem postav. Ani jednotlivé scénky by neuškodilo rozepsat - nejen yaoi, ale i to jak si Kiba se Sasukem pohrává těsně před aktem. A poslední věc - nevkládala bych poznámky autora přímo do textu, kazí to prožitek z povídky (to se zatáčkou, facce atd.)
A teď plusy - originální pár, to se moc nevidí. Máš dobrou slovní zásobu - většina lidí se omezuje na sloveso jsem, má, udělal a ty dokonce přidáváš i přídavná jména! Možná se budeš smát :D, ale dost pisatelů na ně zapomíná. A perfektní dialogy - většinou mi přijdou takové strojené, nereálné, ale u tebe to vypadá jako komunikace z opravdového života.
Tak to by bylo asi ode mě vše, snad jsem ti byla trochu užitečná :).

4 Adéla Adéla | 31. října 2013 v 17:23 | Reagovat

A od te´d se Kibi bojim. Nebudu sprostá. Příběh hezký a trochu děsivý. Ty tvoje dva komentáře byli dost legrační. Jen tak dál!

5 EmoSam EmoSam | 9. května 2014 v 23:16 | Reagovat

ňůůůůů rychle rychle musím jít na čtvrtý díl, ale po tomhle nemůžu nezanechat komentář :333 úplně to se Sasukem prožívám (jinými slovy se právě cítím znásilněn XD ) jsem hroznej úchyl, ale dneska nejdu spát, dokud toto nedočtu do osmého dílu :3 skvělé je to, dokonalé <3

6 Uke-chan Uke-chan | 10. května 2014 v 10:53 | Reagovat

[3]: jojo byla^^ *ten pocit když ti napíše někdo kdo je tvůj vzor v psaní povídek ItaSasu :'3 :D* děkuju za názor, budu se snažit všechno zlepšit^^

[4]:[5]: děkuju^^ a vždyť Kibík je tak hodnýý^^ :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama