Domácí násilí 002

1. července 2013 v 14:32 | Uke-chan |  Domácí násilí
Táák tady máte pokráčko :P A koment s vaším názorem by opravdu neuškodil :) Potřebuji vědět jestli má cenu psát dál, jestli to vůbec někdo čte :)
Fandom: Naruto
Pairing: ItaSasu, KibaSasu
Upozornění: Shonen-ai, yaoi*^o^*

Itachi převzal iniciativu a povalil Sasukeho pod sebe. Hluboce se mu díval do očí a pak hlesnul "Proč ? Sasuke proč...tohle děláš ?"
"Proč ? Chceš vědět proč?"
"Hm." Itachi očekával Sasukeho odpověď, ale to co Sasuke odpověděl Itachim přímo škublo.
"Itachi...miluju tě...už dlouho..."
"Sasu...teď není vhodná doba na vtipy." řekl Itachi s určitým podtónem zoufalosti v hlase. Nechtěl aby na tom Sasuke byl jako on. Aby se každým pohledem na něj trápil. Aby byl v depresi, že nemůžou být spolu, že se nemůžou vzájemně dotýkat a nemůžou si vzájemně vyznávat lásku. Proč zrovna jim dvoum bylo odepřeno, aby se mohli milovat jako každý normální pár...
"Itachi..vnímáš mě ?"
Itachi při svém dlouhém zamyšlení úplně přestal vnímat.
"Promiň...co si říkal ?" řekne Itachi provinile.
"Není to vtip, vážně tě miluju." S naprostou jistotou a bez sebemenšího zaváhání pronese větu, která byla už před malou chvíli vyřčena, avšak kvůli Itachiho duchanepřítomnosti musela být zopakována.
Itachi se začal třast a po tváři mu začly téct slzičky.
"Co se děje niisan..." řekl Sasuke provinile. "...řekl jsem něco špatně ?"
"Ty...ty můj blázínku...vůbec ne...já..tě taky miluju...ale víš snad že tohle nejde...kdyby se o tom někd..." Itachiho umlčel Sasukeho letmý polibek.
"Nikdo se o tom nedozví. To ti slibuju. Já už...prostě bez tebe nemůžu být ! Niisan...já bez tebe prostě nepřežiju. Když jsem zjistil, že moje láska k tobě není jen bratrská, bylo mi z toho na nic. Nechtěl jsem si to přiznat, ale každý tvůj pohled ve mě vzbuzoval hřejivý pocit. Vždycky si tu byl se mnou, chránil mě, bránil a zastával ses mě. Už jsem to v sobě nemohl dál dusit, musel jsem to ze sebe dostat. Já..omlouvám se. Asi je to blbost..promiň mi to..."

Sasuke už chtěl Itachiho ze sebe shodit a odejít, jak se cítil hrozně. Itachi ho ale nenechal. Přimáčkl ho ještě víc na postel, a dravě a přitom tak láskyplně a jemně ho políbil. Pak se sehnul k jeho oušku, olízl jeho lalůček a něžne Sasukemu zašeptal: "Sasu, ty můj hloupoučký bratříčku. Vždyť já tě miluju víc než naši rodinu, víc než sám sebe. Bez tebe jako bych nežil."
Po těch slovech Sasuke myslel, že štěstím vyletí z kůže. Pevně Itachiho obejmul okolo ramen a dlouho se toho pocitu jeho blízkosti nechtěl vzdát. Asi po 10 min rezignovaně povolil stisk. Nechtěl svého milovaného bratra umačkat k smrti.

Itachi ho opět namáčkl na matraci a začal ho líbat. Něžně prozkoumával Sasukeho tělo od ušního lalůčku, který následně chvíli žužlal, posunul se k jeho rtům a pronikl do nich svým nezbedným jazykem. Poté si udělal mokrou cestičku od jeho sladkých rtíků až k šíji, kde ho velice jemně líbal a občas i tenkou kůži skousl. To Sasukeho přivádělo k šílenství, prohýbal se slastí a potichu sténal. Sice potichu, ale i tak jeho starší bratr mohl slyšet každý sebetišší sten svého malého brášky, který se pod ním svíjel. Itachimu Sasukeho steny přišly jako rajská hudba a nemohl se jich dostatečně nabažit. Itachi si mokrými cestičkami, co zůstávaly po jeho jazyku, mapoval Sasukeho vypracovanou hruď. Zabloudil svým nezbedným jazykem až k jedné Sasukeho bradavce, kterou jazykem obkroužil a poté ji začal všelijak žužlat a kousat. Když už cítil jak Sasukeho bradavka tuhne, přesunul se k druhé a postupoval naprosto stejně jako u první.

Sasuke
Už toho mám vážně dost. To mě chce takhle mučit do konce života nebo co. Itachi, ty...!! No tak, běž s tou hlavou dolů. Prosím co ti to udě..."Aaahhh.." Slastně vydechnu když ucítím, jak mě Itachi zbavil posledního kusu oblečení co na mě zbylo a jemně se otírá svými rty o můj klín. Bože to je k zbláznění !!
"Ale copak bráško ?" promluví na mě šibalsky Itachi když vidí můj vzrušený/naštvaný výraz.
"T-ty...svi-svině..." dostanu ze sebe trhaně, protože přes tu slast prostě nejde nevzdychat. Cítím jak mi Itachi od sebe oddělává stehna, aby se lépe dostal k mému ztopořenému vzrušení.

Itachi
"Mám tě trápit, nemám tě trápit ?" Pomyslím si v duchu když se nebezpečně rty přibližuju k Sasukeho chloubě. "Hm, ale co, trápil jsem tě dost, teď už si to budeš jen užívat." Zase si řeknu pro sebe a jazykem přejedu po Sasukeho ztopořeném údu po celé délce (a že na něm bůh zrovna nešetřil). Sasuke slastně vzdychne a mírně se začervená. Ještě párkrát po celé jeho délce přejedu jazykem a poté ho celého pohltím. Sasuke se prohne a než já začnu cokoli dělat, začne se proti mě pohybovat a určovat si tempo. No tak to ne mladý pane. Chytím ho za boky aby se nemohl hýbat podle sebe a sám si určuju tempo i hloubku.

Sasuke
Itachi, ten bastard...Ale umí to dobře, to se musí uznat. Kdy mě někdo takhle naposled vzrušil ? Asi nikdy...Ani tehdy Kiba. Chjo, Kiba, ten zasraný hajzl !!

FLASHBACK
"Sasuke, všiml jsem si že po mě pokukuješ, řekni mi upřímně...líbím se ti ?" zeptal se Kiba Sasukeho když spolu byli venku.
"Co-cože ? No...já..."
"Sasu, nestyď se. Něco ti řeknu. MĚ-SE-LÍBÍŠ." řekne Kiba a pečlivě klade důraz na každé slovo poslední věty. Sasuke je z toho v rozpacích a jeho tváře pomalu začínají nabírat roztomiloučký růžovoučký nádech.
"No, jo, asi jo." řekne Sasuke nejistě a sklopí pohled k zemi protože mu je v tuhle chvíli dost trapně. Kiba mu zvedne hlavu, naprosto ignoruje Sasukeho červenající se tváře a začne ho hladově líbat. Sasuke zprvu nedělá vůbec nic. Pak mu ale docvakne co se tady vlastně děje a tak se do polibku též zapojí. Po chvíli Kiba trhne Sasukeho rukou a táhne ho k nim domů.
"Kibo ? Kam to jdem ?"
"Neboj.." řekne s upřímně vypadajícím úsměvem Kiba "..jdem ke mě domů, tam to bude pohodlnější, no ne ? Navíc, tady v parku nemáme žádné soukromí a taky už začíná být zima. Tak neremcej a pojď."
Kiba Sasukeho dotáhne až k nim domů, odemkne, klíčky hodí na poličku a okamžitě za sebou zabouchne. Se Sasukem vycouvá až do obývacího pokoje kde ho povalí na pohovku. Líbá ho a hladí ho po jeho vypracované hrudi (co jiného by se taky dalo od Uchihy čekat že ano ?). Najednou se ale zvedne a jde směr kuchyně. Sasuke vyjeveně leží na sedačce a jen čeká až se Kiba vrátí.
"Oh, díky Kibo." pronese Sasuke když mu Kiba přinese sklenku vody. Ani se nenechá pobízet a všechno to naráz do sebe nalije. Najednou ale Sasukemu začíná být špatně. Klíží se mu víčka, přijde si strašně malátný a strašně ho rozbolela hlava.
"Šššš, Sasuke, to bude dobré." řekne Kiba ďábelsky a než Sasuke padne do bezvědomí, stačí jen zaznamenat Kibův strašidelný výraz...
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lawi - chan Lawi - chan | E-mail | Web | 5. července 2013 v 16:46 | Reagovat

Tak táhle už je lepší, vážně rozdíl mezi touhle a 1. je nesrovnatelný :-) De taky vidět že sis musela hodně povídek typu yaoi přečíst. ;-) zlepšuj se, zlepšuj se, máš zvláštní styl psaní.. tak jsem zvědavá jak se to na konec vyvine O_O :-D

2 Uke-chan Uke-chan | 6. července 2013 v 23:10 | Reagovat

[1]: To jo, četla jsem jich hodně :D A taky načerpala inspiraci :) ...Popravdě, jsem taky zvědavá :D Ještě to nemám dopsané, a bůhví, co vymyslím :D

3 Adéla Adéla | 31. října 2013 v 17:19 | Reagovat

Krásné.. Místy si i celkem směju. Třeba u ,, a že na něm bůh zrovna nešetřil.",
jen tak dál, je to úžasné... A co mu Kiba vlastně udělal?

4 Ája Ája | Web | 18. května 2014 v 17:57 | Reagovat

Sasukeho myšlenkové pochody mě opravdu dostávaly :D. Nejdřív působil jako křehká duše, a pak tak vulgární výrazy... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama